Genel

Women Techmakers Bursa IWD’19

Merhaba arkadaşlar. Google Developer Group yani GDG ekiplerinin düzenledikleri etkinliklerden birisi olan Women Techmakers Bursa IWD’19 karşınızda.

Baharda geliştirmek bir başka! sloganıyla 6 Nisan ‘da Bursa’da sahneye çıkacak olan etkinliğe gelin yakından bakalım. 🙂

Women Techmakers (WTM) kadının bilişim, teknoloji, mühendislik, girişimcilik ve buna benzer sektörlerde daha fazla görünür olmasını, yer almasını ve bu alanlara kaynak oluşturmasını teşvik etmek amacıyla her yıl 52 ülkede, 200ün üzerinde etkinlikler düzenleyen ve Google tarafından desteklenen uluslararası bir topluluktur.

Women Techmakers( WTM) Bursa ekibi de 6 Nisan’da, Dünya Kadınlar Günü’ne referansla, bu yıl ilki düzenlenen International Women’s Day(IWD) 2019 ile teknolojiyi, bilişimi ve girişimciliği kendi tutkularıyla birleştiren kadınlarımızla tanışmak için heyecanla sizleri bekliyor.

Bu etkinlik, diğer birçok alanda olduğu gibi girişimcilik, üst düzey yöneticilik, teknoloji, bilişim ve mühendislikte de emek veren kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kendi tarzımızla kutlamayı amaçlıyor. Bu alanlara yön veren kadın konuşmacıların etkinliğe değer katacağı bu günde, gün boyunca güncel teknolojileri konuşulacak, yenilikleri öğrenilenecek, deneyimli eğitmenlerle eş zamanlı geliştirilecek ve en önemlisi birlikte eğlenilecek harika bir etkinlik planlanmış.

Katılımcı olarak benzer ilgilere sahip insanlarla tanışma fırsatını yakalamanız ve deneyimlerinizi paylaşmanız “etkinliğe gidiyorum”a tıklamanız kadar kolay 🙂

Etkinliğin kadın konuşmacı/katılımcı olması diğer bilişim severlerimizi küstürmesin; etkinlik KADIN/ERKEK farketmeden teknoloji meraklısı her misafirimize açıktır ve ücretsizdir! 🙂

6 Nisan’da BUTTİM’de sizleri bekliyoorr!

 

Konuşmacılar, etkinlik programı v

e çok daha fazlası yakında açıklanacak.

Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!
Etkinliğe Katılım İçin Tıklayınız.

Başka bir etkinlik tanıtım yazısında görüşmek üzere 🙂

About the author

Halit Tütüncü

Halit Tütüncü

Yazılım Öğrencisi
Yazılımı Hayat Felsefisinin Temel Taşlarına Oturtmuş
C# Gölgesinde Kodlama Yapan bir programcı.

Leave a Comment