İŞ ALANLARIM

reklam_sosyalmedya

 Sosyal Medya Uzmanımızla birlikte  işyerlerinizi ürünlerinizi ve aklınıza gelebilecek olan tanıtımlarınızı en etkili tanıtım ağı olan sosyal medya üzerinden sizin adınıza yapıyoruz. Sayfalarınızı kurup yönetiyoruz , hesaplarınızı güncel bir şekilde tutup kişilerin veya kitlelerin dikkatini çekiyoruz. 

 

download

  İşyerinize en uygun şekilde menülerinizi hazırlıyorum . Ürünlerinizi dikkat çekici iştah kabartıcı şekilde menünüze yerleştirip tasarlıyorum . Menülerin yanında el ilanları broşürler ve magnet tasarımlarınıda siz müşterilerimize sunuyorum . Üstelik tasarım sonrası hizmetlerimizde isterseniz elden reklam tutundurmaları yapma hizmetini de sunuyorum . 

computer-user-1-512

Kolay arayüz kullanımı veri tabanlı muhasebe ve istediğiniz işlevleri bulunduran programları masaüstü programlama dillerinde kodlayıp size sunuyorum . Programlarda teknik destek güncelleme uzaktan bağlantı gibi satış sonrası desteğimi eksik etmeyip müşteri memnuniyetini gözeterek bu işi yapıyorum .

2 Comments

  • Kpss de işletme kamu yönetimi finans muhasebe vs gibi bölümlerle bir tutulan formasyon hakkı dahi tanınmayan boş ve gereksiz bir bölümdür. Bu bölüm mezunlarının çoğu bitirdikten sonra 2. üniversiteyi okuyup atanması daha kolay bölümlerde okuyup atanmak için uğraşıyor.

Leave a Comment